Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa
  • Radwanice
Radwanice, Radwanice, Województwo dolnośląskie, Polska
CENTROMEDIC sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Radwanice (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa struktur działu handlowego
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Promowanie na rynku produktów firmy
  • Aktywna praca w terenie oraz utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • Badanie działań konkurencji na rynku
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy
  • Prowadzenie szkoleń klientów
  • Współpraca z dostawcami
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z minimum 2-letnim doświadczeniem na stanowisku handlowym
  • Wysoka kultura osobista i łatwość budowania relacji międzyludzkich
  • Otwartość, pewność siebie i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne przy zachowaniu dobrych relacji międzyludzkich
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Gwarancja rozwoju zawodowego
  • Stałe wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowym i prowizyjnym
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon komórkowy etc
  • Praca w pomocnym i przyjaznym zespole
  • Szkolenia u producentów urządzeń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma CENTROMEDIC Sp. z o. o. jest dystrybutorem sprzętu medycznego stworzonym przez kadrę specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem oddziałów szpitalnych w sprzęt niezbędny do opieki nad pacjentem. Naszymi klientami są zarówno publiczne jak i prywatne placówki ochrony zdrowia.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CENTROMEDIC Sp. z o. o. z siedzibą w: Radwanicach, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy przez firmę CENTROMEDIC Sp. z o.o. z siedzibą w Radwanicach”.

  • Praca Radwanice
  • Przedstawiciel handlowy Radwanice
  • Radwanice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064