Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa
  • Miastko
Miastko, Miastko, Pomeranian Voivodeship, Polska
HOWADO sp. z o.o.
2. 5. 2024

Miejsce pracy: Miastko

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie:

- Obsługa klientów Energa Obrót S.A. Grupa Orlen zainteresowanych fotowoltaiką;

- Prowadzenie rozmów handlowych bezpośrednio i telefonicznie;

- Samodzielne rozbudowywanie bazy i pozyskiwanie nowych klientów;

- Przeprowadzanie audytów z zainteresowanymi klientami;

- Dopasowywanie ofert do potrzeb klientów;

- Zawieranie umów w imieniu Energa Obrót S.A. Grupa Orlen.

Nasze wymagania

Jeśli posiadasz wysoką kulturę osobistą i rozwinięte zdolności interpersonalne, jesteś osobą dyspozycyjną, posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz samochód zapraszamy do współpracy.

Ważne: Nie musisz posiadać doświadczenia - wieloletnia praktyka pozwoli nam przygotować Cię do osiągania sukcesów w tej branży.

Więc jeżeli nie boisz się podejmować wyzwań i wytrwale dążysz do celu to czekamy na Twoje CV- pamiętaj tylko, aby podać w nim adres, to dla Nas ważne.

Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz.

To oferujemy

Za Twoje zaangażowanie i sumienną pracę oferujemy:

- Wysokie wynagrodzenie oparte o wyniki sprzedaży;

- Kompleksowe szkolenia: produktowe, techniczne i kompetencyjne;

- Możliwość pracy na wybranym przez Ciebie terenie;

- Wsparcie Menagera i Team Leadera na każdym etapie Twojej pracy;

- Dedykowany dla naszej firmy system informatyczny;

- Cyklicznie organizowane konkursy;

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B;

- Perspektywę rozwoju w strukturze.

O nas

Firma HOWADO sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku, bezpośredni Partner ENERGA Obrót S.A. Grupa Orlen, poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. produktów OZE

Jesteśmy profesjonalistami, cenimy sobie jakość pracy, ale pamiętamy też, że o sukcesie firmy decydują ludzie, dla których kluczowa jest zasada fair-play i takich właśnie poszukujemy.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez HOWADO sp. z o.o. z siedzibą w: gen. Józefa Hallera 32, 40-321 Katowice (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@howado.pl.

  • Praca Miastko
  • Przedstawiciel handlowy Miastko
  • Miastko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862