Przedstawiciel handlowy/Przedstawicielka handlowa
  • Kwidzyn
Kwidzyn, Kwidzyn, Pomeranian Voivodeship, Polska
AMBIT POKRYCIA DACHOWE
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją pokryć dachowych czołowych producentów polskich i zagranicznych.

Od ponad 30 lat pomagamy naszym Klientom w realizacji marzeń o mieszkaniu w domu, którego dach jest nowoczesny, piękny i bezpieczny.

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu. Jeśli cenisz sobie pracę wśród ludzi pełnych pasji i zaangażowania – nie zwlekaj i stań się częścią naszego teamu. Czekamy na Twoje zgłoszenie na stanowisko Doradcy i Przedstawiciela handlowego.

Miejsce pracy: Gdańsk/ Koszalin/ Kwidzyn

Czym będziesz się zajmować na tym stanowisku:

•Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;

•Budowanie trwałych relacji i dbanie o pozytywne doświadczenie Klientów;

•Przygotowywanie ofert handlowych;

•Realizowanie planów sprzedażowych w danym regionie;

•Analiza danych rynkowych;

•Uczestnictwo w akcjach marketingowych;

•Promowanie pozytywnego wizerunku firmy Ambit

Nasze wymagania

  • Masz 3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku;
  • Łatwo łapiesz kontakt z ludźmi;
  • Nie boisz się samodzielnie podejmować decyzji;
  • Potrafisz efektywnie planować swój czas pracy;
  • Lubisz osiągać wyznaczone cele;
  • Techniki sprzedaży i negocjacji nie mają przed Tobą tajemnic;
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B i często jeździsz samochodem;
  • Masz praktyczną znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Jesteś ciekawy i otwarty na poznanie nowych rzeczy;
  • Doświadczenie pracy w branży dekarskiej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz;
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • Dofinansowania indywidualnych kursów i szkoleń;
  • Dofinansowanie do urlopu;
  • Prywatna opieka medyczna.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Dołącz do nas i rozwiń swoją karierę z Ambit!

30 lat temu opowieść o firmie Ambit zaczęli pisać Jan i Maria Zielonkowscy - ludzie odważni, charyzmatyczni i dalekowzroczni, którzy stopniowo budowali swoją firmę i urzeczywistniali marzenia. Z biegiem czasu powstawały nowe oddziały i firma umacniała swoją pozycję na rynku.

Obecnie w Ambit pracuje 70 osób, z różnymi cechami, ale łączą nas wspólne cele, plany, marzenia i wartości. Standardy etyki są naszym drogowskazem w codziennej pracy, relacjach, podejmowaniu decyzji biznesowych i osiąganiu strategicznych celów.

Wspólnie tworzymy rodzinną atmosferę, która wyróżnia firmę.

Dołącz do naszego Zespołu.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AMBIT Pokrycia Dachowe Adam Zielonkowski ska z siedzibą w: Cementowa 5-9, 80-298 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: m.zielonkowska@ambit.gda.pl.

  • Praca Kwidzyn
  • Przedstawiciel handlowy Kwidzyn
  • Kwidzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064