Przedstawiciel Handlowy - praca mobilna
  • Białystok
Białystok, Białystok , podlaskie, Polska
Onninen Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych w branży elektrycznej
  • Aktywna rozbudowa otrzymanej bazy klientów
  • Prowadzenie akwizycji w określonym terenie skierowanej do firm instalacyjnych, wykonawczych oraz budowlanych
  • Ścisła współpraca ze Specjalistą ds. handlowych z zespołu handlowego
  • Realizowanie polityki handlowej firmy

Wymagany profil kandydata:

  • Konieczne doświadczenie i znajomość branży elektrycznej
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne
  • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętność pracy zespołowej  - praca w zespole ze specjalistą ds. handlowych
  • Zaangażowanie, skuteczność i konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • auto służbowe
  • laptop i telefon

  • Praca Białystok
  • Przedstawiciel handlowy Białystok
  • Dyrektor handlowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584