Przedstawiciel Handlowy- Opiekun Klienta
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych;
  • Przedstawianie i prezentowanie naszej usługi proprogramowania dla sklepów i kas samoobsługowych potencjalnym klientom;
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert
  • Monitorowanie rynku, identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych i analiza konkurencji;
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B (preferowana branża IT, oprogramowanie lub sprzęt POS);
  • Umiejętność budowania relacji i nawiązywania kontaktów biznesowych;
  • Znajomość rynku sklepów i kas samoobsługowych będzie dodatkowym atutem;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu, motywacja oraz zdolność do pracy pod presją;
  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny;
  • Pakiet benefitów firmowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy;
  • Pracę w dynamicznym zespole handlowym;
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy);
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że wprowadziliśmy wewnętrzną procedurę zgłoszeń naruszeń prawa zgodnie z ustawą o ochronie sygnalistów. Jeżeli chcesz dokonać zgłoszenia wejdź na stronę www.hrsigma.pl a znajdziesz wszystkie potrzebne ku temu informacje.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Przedstawiciel handlowy Bielsko-Biała
  • Tajemniczy klient Bielsko-Biała
  • Opiekun Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bielsko-Biała
  • Dyrektor handlowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238