Przedstawiciel handlowy Olsztyn
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
PR Biznes Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Opis stanowiska:
- sprzedaż usług reklamowych/marketingowych
- pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa stałych klientów;
- udzielanie informacji o produktach i usługach;
- bieżąca współpraca oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi
Wymagania:
- umiejętności sprzedażowe
- obsługa komputera;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- umiejętności komunikacyjne
- silna motywacja i samodyscyplina
- dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premie)
- elastyczne godziny pracy
- możliwość rozwoju zawodowego;
- przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki;
- niezbędne narzędzia pracy do realizacji powierzonych zadań
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania Cv na adres email @ (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji).

  • Praca Olsztyn
  • Przedstawiciel handlowy Olsztyn
  • Dyrektor handlowy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370