Przedstawiciel Handlowy Odnawialnych Źródeł Energii
  • Suwałki
Suwałki, Suwałki, Podlaskie, Polska
GEDEON WRÓBLEWSKI SP.J.
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Przedstawiciel Handlowy
GEDEON
16-400 Suwałki, Bakałarzewska 21,
Tel. 573-230-222, email: rekrutacja @ gedeonoze.pl <- email bez spacji
Firma GEDEON aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:
„Przedstawiciel Handlowy w branży OZE”
Opis stanowiska
Dynamicznie rozwijająca się firma w regionie poszukuje osoby na stanowisko „doradca klienta” do zespołu handlowego zajmującego się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji i magazynów energii, rekuperacji.
Zakres obowiązków :
>Obsługa klienta, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
>Dobór produktów pod potrzeby Klientów
>Opracowywanie ofert handlowych
>Utrzymywanie długoterminowych relacji oraz pozyskiwanie nowej bazy klientów
>sporządzanie projektów, schematów oraz dokumentacji wykonawczej
Wymagania :
>Doświadczenie w handlu min. rok
>Znajomość branży OZE
>Mile widziane wykształcenie techniczne
>Prawo jazdy kat. B
>Komunikatywność
>Samodzielność, umiejętność organizacji, samodyscyplina oraz dyspozycyjność
 Oferujemy :
>Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy: umowa o pracę, pełny etat lub B2B
>Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
>Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia od pozyskanych projektów
>Niezbędne narzędzia pracy
>Możliwość doskonalenia zawodowego, szkolenia branżowe i produktowe
>Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa, coachingi
>Przyjazną atmosferę - praca w zgranym zespole
>Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16
CV prosimy wysyłać na adres: email: rekrutacja @ gedeonoze.pl <- email bez spacji
Dane Firmy
16-400 Suwałki, ul.: Bakałarzewska 21,
Tel. 573-230-222
email: rekrutacja @ gedeonoze.pl <- email bez spacji
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Suwałki
  • Przedstawiciel handlowy Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749