Przedstawiciel Handlowy - Nie wymagamy doświadczenia
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Rekrutcje Handlowiec
7. 10. 2024

Aplikuj już teraz i sprawdź się jako przedstawiciel handlowych polskiego produktu!
Nie jesteś z Rzeszowa ? Nie szkodzi pracuj gdzie chcesz !!
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, polską firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą rozwiązań z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami, poszukujemy Przedstawicieli Handlowych do pracy w systemie door-to-door.
Miejsce pracy: Cała Polska
Forma współpracy: prowizja (bez górnej granicy zarobków)
Twoje zadania:
Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych
Doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii)
Przeprowadzanie prezentacji produktowych i negocjacje handlowe
Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
Oczekujemy:
Zaangażowania i samodzielności
Wysokiej kultury osobistej i umiejętności komunikacyjnych
Gotowości do pracy w terenie
Zdolności negocjacyjnych i orientacji na wynik
Oferujemy:
Atrakcyjny system prowizyjny bez górnego limitu zarobków
Elastyczny czas pracy
Profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe
Możliwość rozwoju w szybko rosnącej branży przyszłości
Wsparcie doświadczonego zespołu i nowoczesne narzędzia pracy
Jeżeli szukasz pracy, która daje nieograniczone możliwości zarobkowe oraz satysfakcję z przyczyniania się do rozwoju ekologicznych technologii – dołącz do nas!
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Zapraszamy do współpracy!

  • Praca Rzeszów
  • Przedstawiciel handlowy Rzeszów
  • Dyrektor handlowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238