Przedstawiciel Handlowy na rynek niemiecki
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
KON-TUR Sp. z o.o. Sp.k.
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie silnych relacji biznesowych;
  • realizacja celów sprzedażowych na powierzonym regionie;
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz panujących trendów na rynku niemieckim;
  • uczestniczenie w kreowaniu polityki cenowej na rynkach zagranicznych;
  • rozwój współpracy z klientami;
  • współtworzenie strategii rozwoju;
  • przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji;
  • udział w konferencjach i targach branżowych.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub analogicznym w obszarze sprzedaży w segmencie B2B na rynku niemieckim;
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie) – warunek konieczny;
  • umiejętność pozyskiwania nowych partnerów biznesowych do współpracy;
  • umiejętność podtrzymania trwałych relacji z klientem;
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Niemiec;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • przygotowywanie ofert;
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i umiejętności negocjacyjne;
  • samodzielność w działaniu, silna orientacja na wynik, odpowiedzialność;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu.

Mile widziane

  • wykształcenie w zakresie sprzedaży i marketingu lub handlu międzynarodowego.

To oferujemy

  • realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy na rynkach zagranicznych;
  • autonomię organizacji pracy własnej;
  • samodzielność w działaniu;
  • stabilną pracę w dynamicznym i młodym zespole;
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia;
  • pracę pełną wyzwań;
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);
  • kartę Multisport i dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • pikniki rodzinne

Jesteśmy liderem w Polsce i jednym z największych europejskich producentów materiałów do poziomego oznakowania dróg oraz dystrybutorem urządzeń do poziomego oznakowania. Istniejemy ponad 20 lat, stale umacniając swoją pozycję na rynkach polskim i europejskich.

Współpracujemy międzynarodowo z klientami, z takich krajów jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Rumunia, Austria, Szwajcaria, Bułgaria, Francja.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Toruń
  • Przedstawiciel handlowy Toruń
  • Pracownik na wysokościach Toruń
  • Dyrektor handlowy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179