Przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki
  • Nysa
Nysa, Nysa, Opole Voivodeship, Polska
MAJEWSKI FENSTERFABRIK sp. z o.o.
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Nysa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii handlowej oraz planów sprzedażowych na rynku niemieckim
  • Spotkania handlowe i prezentacje u klientów na terenie Niemiec
  • Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi
  • Analiza rynku
  • Pozyskiwanie i obsługa nowych partnerów handlowych na powierzonym obszarze, głównie dystrybutorzy B2B
  • Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z partnerami biznesowymi w Niemczech
  • Codzienny kontakt mailowy i telefoniczny lub osobisty z partnerami w języku niemieckim
  • Podróże służbowe do Niemiec oraz uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

Nasze wymagania

  • Biegła znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenie w pracy w obszarze bezpośredniej sprzedaży na rynkach zagranicznych w obszarze B2B (mile widziany rynek niemiecki)
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej w obszarze stolarki otworowej
  • Proaktywne podejście, inicjatywa w pozyskiwaniu klientów
  • Umiejętności prezentacyjne, talent do budowania relacji z klientami, rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do podróży służbowych 2-3 razy w miesiącu

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Otwartość na oczekiwania kandydata. Możliwość różnych form zatrudnienia w tym B2B
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, 25 lat działalności
  • Możliwość pracy zdalnej oraz praca terenowa, wyjazdy do Niemiec
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Realny wpływ na działanie i funkcjonowanie firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy
  • Szkolenia i rozwój
  • Bycie częścią prężnej, odnoszącej sukcesy firmy z przyjaznym klimatem pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • mieszkanie służbowe
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

Firma Majewski Fensterfabrik Sp. z o.o. jest firmą rodzinną i działa z powodzeniem na rynku od 1997 roku. Dzięki naszemu ponad 25-letniemu doświadczeniu oraz zdobytym kwalifikacjom wytwarzamy produkty o wysokich standardach jakościowych zadowalających najbardziej wymagających klientów. Nasza wyspecjalizowana kadra jest systematycznie szkolona i zwraca szczególną uwagę na jakość produktów.

Najcenniejszą wartością naszej firmy są pracujący w niej ludzie, jest zatem dla nas szczególnie ważne, aby tworzyć zgrany zespół. Obecnie poszukujemy pracowników, gotowych podjąć nowe wyzwania, nastawionych na sukces, kompetentnych i zaangażowanych. Jeśli jesteś zainteresowany, by stać się częścią naszej firmy dołącz do nas i aplikuj!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MAJEWSKI FENSTERFABRIK sp. z o.o. z siedzibą w: Saperska 9, 48-300 Nysa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: m.szybkowska@majewski-fensterfabrik.de.

  • Praca Nysa
  • Przedstawiciel handlowy Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030