Przedstawiciel handlowy na rynek DE/Przedstawiciel międzynarodowy
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, Opolskie, Polska
GTV OFFICE Sp. z o.o.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jak działamy w dziale handlowym:

- uzyskujesz pełne wprowadzenie do naszego produktu, jak również pełen coaching kompetencji handlowych - rozwijasz się i podnosisz Twoje umiejętności

- działamy na jasno określonych procesach handlowych - nie musisz się domyślać jak działać

- wyznajemy odpowiedzialność za nasze działania - masz dużo samodzielności w działaniu ale w każdej chwili wsparcie Teamu, jeśli potrzebujesz

- mamy jasne wytyczne dotyczące sukcesu sprzedaży i jasno określony system premiowy, uzależniony od działań - masz jasność jak możesz zarabiać tyle ile potrzebujesz

- jesteśmy zgranym i ambitnym Teamem - jeśli lubisz działanie i rozwój, będziesz czuć się z nami doskonale

WYMAGANIA:

Kogo zapraszamy do naszego Sales Teamu?

- zaangażowaną osobę znającą doskonale j.niemiecki (przynajmniej B2) - to jest dla nas kluczowe

- kogoś, kto chce się rozwijać i nie jest to tylko deklaracja

- osobę, która bardzo lubi kontakt z ludźmi i ma umiejętności doskonałej komunikacji i negocjacji

- niezbędne prawo jazdy kat.B

- ważna jest gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość branży transportowej

- znajomość branży produkcyjnej

- znajomość niemieckiej kultury biznesowej

OFERUJEMY:

Co oferujemy?

- wsparcie - Team działający w systemie coachingu

- rozwój kompetencji handlowych - otrzymasz indywidualny program rozwoju

- pracę w kulturze Lean

- elastyczne warunki realizacji pracy (częściowo zdalnie, częściowo w terenie)

- narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

- możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z międzynarodowym zasięgiem

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa/herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • system podnoszenia kwalifikacji

  • udział w konferencjach branżowych

  • opieka psychologa

  • służbowy laptop oraz telefon

  • partnerska atmosfera

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę lub umowa współpracy B2B (współpraca na kontrakcie B2B umożliwia negocjowanie stawki wynagrodzenia indywidualnie)

Wyślij Twoje CV, spotkajmy się i sprawdźmy, czy do siebie pasujemy.

  • Praca Ozimek
  • Przedstawiciel handlowy Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544