Przedstawiciel Handlowy - Menadżer ds. Klientów kluczowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
CommLED Solutions Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych na podstawie rozmów i spotkań z Klientami;
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych;
  • Raportowanie pracy w systemie CRM;
  • Prezentowanie misji oraz oferty firmy CommLED Solutions;
  • Współpraca z Działem Realizacji oraz Działem Projektowym;
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem.

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na klienta i realizację powierzonych celów;
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min.2 lata
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Pełne zaangażowanie w sprzedaż produktów firmy;
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Office;
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy;
  • Umiejętności negocjacyjne w połączeniu z wysoką kulturą osobistą;
  • Determinacja w dążeniu do celu, zaangażowanie i pozytywna energia;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze firmy przemysłowych.

To oferujemy

  • Motywacyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premie
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Przyjazną atmosferę pracy we wzajemnie wspierającym się zespole

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536