Przedstawiciel Handlowy/Manager
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
ML POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 10. 2024

Poszukujemy przedstawiciela handlowego oraz Managera sprzedaży.Współpracujemy z największym Polskim producentem w branży odnawialnych źródeł energii, z firmą ML SYSTEM z siedzibą w Rzeszowiehttps://mlsystem.pl/o-firmie/która posiada całe Know How oraz własne linie produkcyjne, laboratorium badawcze, patenty na nowe technologie.Wykonujemy również termomodernizacje budynków czyli : wymiana piecy, stolarki okiennej, docieplenia budynku czy poddaszy.Praca polega na przygotowaniu wyceny z programu Mój Prąd oraz Czyste Powietrze i opłacalności takiej inwestycji u klienta, przeprowadzenie audytu czyli sprawdzenie warunków technicznych. Cała realizacją zajmuje się juz firma.Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy :• ⁠podstawa + prowizja•⁠ sama prowizja•⁠ ⁠auto służbowe lub finansowanie auta•⁠ szkolenia na każdym etapie•⁠ ⁠sprawdzony system pozyskania klientów•⁠ ⁠szybki montaż do 21 dni•⁠ ⁠elastyczne podejście do wykonywanej pracy•⁠ ⁠finansowanie na spotkaniuWymagania :•⁠ ⁠prawo jazdy kat. B•⁠ ⁠komunikatywnośćNie wymagamy doświadczenia branżowego.CV WRAZ ZE ZDJĘCIEM prosimy przesłać na adres e-mail.

Obowiązki

  • Praca polega na przygotowaniu wyceny z programu Mój Prąd oraz Czyste Powietrze i opłacalności takiej inwestycji u klienta, przeprowadzenie audytu czyli sprawdzenie warunków technicznych.

Wymagania

  • Komunikatywność, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • •⁠ ⁠podstawa + prowizja
  • •⁠ ⁠sama prowizja
  • •⁠ ⁠auto służbowe lub finansowanie auta
  • •⁠ ⁠szkolenia na każdym etapie
  • •⁠ ⁠sprawdzony system pozyskania klientów
  • •⁠ ⁠szybki montaż do 21 dni
  • •⁠ ⁠elastyczne podejście do wykonywanej pracy
  • •⁠ ⁠finansowanie na spotkaniu

  • Praca Lublin
  • Przedstawiciel handlowy Lublin
  • Manager Lublin
  • Dyrektor handlowy Lublin
  • Content Manager Lublin
  • Account manager Lublin
  • Project Manager Lublin
  • Product manager Lublin
  • HR Manager Lublin
  • Key Account Manager Lublin
  • Business Development Manager Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251