Przedstawiciel Handlowy/Koordynator Montażu
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz
DPM
30. 8. 2024

Do dużego zakładu produkcyjnego - firmy zajmującej się produkcją i montażem dla wielu branż w przemyśle elektronicznym obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju swoich kompetencji na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy/Koordynator Montażu

Miejsce pracy: praca terenowa + home office

Zakres obowiązków:

• Aktywna sprzedaż – teren do negocjacji;

• Prowadzenie negocjacji handlowych;

• Koordynacja procesu montażu podzespołów elektronicznych;

• Doradztwo techniczne;

Zakres oczekiwań:

• Doświadczenie w branży elektronicznej (szczególnie elektronika kontraktowa);

• Znajomość podzespołów elektronicznych;

• Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne kierunkowe (np. Elektronika lub pokrewne);

• Aktywne prawo jazdy kat. B;

• Rzetelność, samodzielność, komunikatywność.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy;

• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

• Atrakcyjny pakiet benefitowy, a w nim m. in. pakiet medyczny.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Nowy Sącz
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Sącz
  • Dyrektor handlowy Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544