Przedstawiciel Handlowy Koordynator Hurtownia BAJKA
  • Sanok
Sanok, Sanok, Podkarpackie, Polska
Hurtownia Bajka
31. 5. 2024

Hurtownia Bajka zajmuje się sprzedażą art. szkolnych, biurowych, zabawek itp . Posiadamy własny magazyn z asortymentem , a naszą ofertę stale poszerzamy dzięki rosnącej współpracy z licznymi firmami produkcyjnymi. Działamy na rynku Polskim jak i Europejskim.
W związku z dynamicznym rozwojem oferujemy pracę na stanowisku Przedstawiciel Handlowy na terenie województw Małopolskie, Podkarpackie.
Zakres obowiązków:
- praca głównie w terenie (email, telefon),
- aktywne pozyskiwanie klientów,
- obsługa klientów
- tworzenie ofert,
- aktywna sprzedaż,
Wymagania:
- znajomość branży widziana,
- dobra organizacja pracy,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
- chęci do pracy i nauki,
-kreatywność
- doświadczenie mile widziane.
Oferujemy:
- wynagrodzenie prowizyjne plus bonusy
- możliwość rozwoju
- miłą atmosferę w pracy
CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na nasz adres email

  • Praca Sanok
  • Przedstawiciel handlowy Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851