Przedstawiciel handlowy - konsultant ds. żywienia
  • małopolskie
małopolskie, małopolskie, Polska
Soymax sp. z o.o.
8. 10. 2024

Soymax sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem, które powstało z myślą o rosnących potrzebach hodowców ukierunkowanych na optymalizację produkcyjności zwierząt. Działając wspólnie z polskimi hodowcami, pracujemy nad rozwiązaniem globalnych wyzwań związanych z produkcją żywności, aby zapewnić wszystkim sprawiedliwsze i lepiej prosperujące społeczeństwo. Naszym celem  jest tworzenie lepszego życia dla wszystkich Polaków. Nie odniesiemy sukcesu, w świecie, który zawodzi. W 2050 roku na świecie będzie 9,7 miliarda ludzi. Jeśli mamy wyżywić ludność świata w sposób zrównoważony i odpowiedzialny, nadszedł czas na zmiany. SOYMAX  wspiera rozwój bardziej zrównoważonego światowego przemysłu produkcji zwierzęcej.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż dodatków paszowych dla bydła na terenie wybranego województwa (możliwość pracy z dowolnego miejsca w województwie/w Polsce)
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Profesjonalne doradztwo klientom w zakresie żywienia bydła
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji w celu dostosowania oferty handlowej do aktualnych trendów
  • Udział w konferencjach branżowych i targach

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży dodatków paszowych min. 1 rok
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie we współpracy z dystrybutorami i hodowcami
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Umiejętności organizacyjne
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Wiedza z zakresu żywienia bydła
  • Znajomość branży dodatków paszowych dla bydła, trzody, koni i drobiu będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie weterynaryjne, zootechniczne, rolnicze – mile widziane

Oferujemy:

  • Pensję podstawą + prowizję od sprzedaży produktów
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia tj. samochód służbowy, laptop oraz telefon
  • Możliwość rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach
  • Wsparcie na każdym etapie pracy

  • Praca małopolskie
  • Przedstawiciel handlowy małopolskie
  • Konsultant małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190