Przedstawiciel Handlowy Innowacyjnego Produktu
  • Legnica
Legnica, Legnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Growton Group
16. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży?

Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.

Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.

I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

Dla naszego klienta Meetfaces Trading poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy Innowacyjnego Produktu ✨

Twoje zadania:

✅ Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B (małe i średnie firmy)

✅ Sprzedaż wizytówek na nowoczesnej platformie cyfrowej, która rewolucjonizuje sposób, w jaki firmy prezentują się w Internecie

✅ Pełne wsparcie klientów w procesie posprzedażowym

✅ Dążenie do osiągania ambitnych celów sprzedażowych, wykorzystując nowoczesne narzędzia analityczne i marketingowe

✅ Prezentowanie unikalnego rozwiązania z wykorzystaniem technologii, aby pokazać, jak może ono odmienić sposób funkcjonowania małych i średnich firm

Nasze oczekiwania:

✅ Doświadczenie w sprzedaży B2B

✅ Posiadanie kontaktów wśród małych i średnich firm oraz nawiązywanie nowych w kontekście innowacyjnych rozwiązań

✅ Otwartość na nowe technologie i metody sprzedaży, kreatywność w działaniu

Co oferujemy:

✅ Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizje, które motywują do innowacyjnych, kreatywnych działań

✅ Elastyczny kontrakt B2B, który pozwala Ci na kreatywne podejście do pracy i rozwój osobisty

✅ Możliwość pracy zdalnej z opcją pracy w terenie (Dolny Śląsk/Śląsk), co daje swobodę i elastyczność działania

✅ Nowoczesne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon i laptop

  • Praca Legnica
  • Przedstawiciel handlowy Legnica
  • Dyrektor handlowy Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584