Przedstawiciel Handlowy FMCG
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
GOURMET FOODS
10. 10. 2024

Obowiązki

  • Inicjowanie, utrzymywanie i rozwijanie współpracy z różnorodnymi klientami (detal, hurt, sieci handlowe);
  • Efektywna sprzedaż produktów z całego asortymentu Gourmet Foods;
  • Odpowiedzialność za planowanie pracy, priorytetyzację zadań oraz realizację standardów prowadzących do osiągania celów biznesowych;
  • Odpowiedzialność za jakość danych udostępnianych w raportach i systemie CRM;
  • Ciągłe rozwijanie kompetencji w obszarze wiedzy produktowej, procesów sprzedażowych i organizacyjnych oraz komunikacji;
  • Praca na terenie Olsztyna i okolic - gwarantowane codzienne powroty do domu.

Wymagania

  • Jeśli masz doświadczenie w branży FMCG;
  • Jeśli rozwój swojej kariery zawodowej wiążesz z szeroko pojętą sprzedażą;
  • Jeśli Twoje doświadczenie, wiedza, kompetencje i ambicje pozwalają Ci na zdobywanie i obsługę klientów z obszaru handlu nowoczesnego, detalicznego i hurtowego;
  • Jeśli proces sprzedaży to dla Ciebie nie tylko przekazanie cennika i katalogu, ale też sztuka rozpoznawania potrzeb, umiejętność dostosowania oferty i doboru szytych na miarę rozwiązań prezentacja produktowa oparta na wiedzy oraz pasji, a także kreatywna praca nad wspieraniem odsprzedaży u poszczególnych klientów;
  • Jeśli siebie-sprzedawcę postrzegasz jako doradcę biznesowego, a więc osobę zabiegającą w równej mierze o interes klienta, jak też Twojej firmy;
  • Jeśli potrafisz realizować ustalone cele i procedury w sposób dostosowany do indywidualnych przypadków;
  • Jeśli motywację do działania czerpiesz także z poszerzania swoich kompetencji, samodoskonalenia oraz podejmowania ambitnych wyzwań;
  • Jeśli w zachodzących wokół Ciebie zmianach zamiast zagrożeń potrafisz dostrzegać szanse;
  • Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. B;
  • Jeśli masz w sobie gen inicjatywy, a zarazem lubisz swoje pomysły i rozwiązania konsultować z różnorodnymi partnerami - wyślij aplikację, przyjdź na spotkanie i sprawdź, na ile nasza propozycja wpisuje się w Twoje ambicje, plany i marzenia.

Oferujemy

  • Praca Olsztyn
  • Przedstawiciel handlowy Olsztyn
  • Dyrektor handlowy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251