Przedstawiciel Handlowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Arche Consulting Sp. z o.o.
28. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji,
- rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa,
- identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju na rynku HoReCa,
- realizacja celów sprzedaży,
- pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych,
- przygotowywanie raportów i analiz,
- ciągły rozwój swoich kompetencji sprzedażowych.
Wymagania:
- entuzjazm i zaangażowanie w codziennej pracy z Klientem,
- wysokie zdolności interpersonalne,
- nastawienie na pełną realizację stawianych zadań,
- umiejętności negocjacyjne i analityczne, zarządzanie budżetem
- przedsiębiorczość i pasja w działaniu,
- rzetelność, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
- nastawienia na rozwój kompetencji sprzedażowych,
- chęć rozwoju w sektorze HoReCa,
- znajomość pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
- przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- system premiowy,
- rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
- nauka języka obcego - angielski, niemiecki, hiszpański na platformie e-Tutor,
- pakiet prywatnej opieki medycznej,
- grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,
- dofinansowanie do posiłków,
- okazjonalne bony towarowe,
- karty sportowo-rekreacyjne (Multisport Plus),
- parking pracowniczy,
- dofinansowanie do wypoczynku,
- nagrody za polecenia pracowników,
- osobiste narzędzia do pracy np. samochód, telefon, tablet,
- rozbudowany pakiet szkoleń wdrożeniowych,
- bogatą ofertę dodatkowych programów szkoleniowych prowadzonych w naszej Akademii Inspiracji.

  • Praca Lublin
  • Przedstawiciel handlowy Lublin
  • Dyrektor handlowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315