Przedstawiciel Handlowy - Farmacja
  • Karpacz
Karpacz, Karpacz, Lower Silesian Voivodeship, Polska
HRK S.A.
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Karpacz

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy Przedstawiciela Handlowego na teren Jeleniej Góry i okolic. Do aplikacji zapraszamy osoby z doświadczeniem w sprzedaży terenowej, posiadające wykształcenie wyższe.

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie produktów wśród lekarzy i farmaceutów na powierzonym terenie
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych,
  • Analiza rynku farmaceutycznego, przygotowywanie raportów,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy w terenie (na stanowiskach przedstawiciel handlowy, handlowiec, przedstawiciel medyczny, farmaceutyczny),
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych oraz umiejętności negocjacyjne,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Komunikatywność i orientacja na realizację założonych celów,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie i otwartość na podejmowanie nowych wyzwań.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,
  • Pracę w bardzo stabilnej i perspektywicznej branży farmaceutycznej,
  • System szkoleń przygotowujących do pracy w branży farmaceutycznej,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Samochód służbowy do użytku służbowego oraz prywatnego,
  • Pakiet benefitów (w tym prywatną opiekę medyczną).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

  • Praca Karpacz
  • Przedstawiciel handlowy Karpacz
  • Karpacz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190