Przedstawiciel handlowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
ALCHEMA SP Z O.O.
12. 4. 2024

Firma specjalizująca się w branży ogrodniczo rolniczej zatrudni przedstawiciela handlowego z doświadczeniem w regionie Pomorskim.
Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów
• Budowanie długoterminowych relacji z klientami
• Profesjonalne doradztwo i sprzedaż produktów branży
rolniczo – ogrodniczej
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie/uzależnione od wyników sprzedaży/
• Elastyczny grafik /dostosowany do swoich potrzeb/
• Praca w miłym i przyjaznym zespole
• Duża samodzielność w działaniu
• Forma zatrudnienia / uzależniona od potrzeb - pozostajemy elastyczni
Mile widziane osoby z branży.
Cv prosimy kierować na adres:

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075