Przedstawiciel Handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SATIS GPS Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • motywacja i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży w jednej z branż: telematycznej, motoryzacyjnej lub związanej z obsługą floty pojazdów

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub rozliczenie w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • wynagrodzenie podstawowe i przejrzysty system prowizji
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport)
  • pozytywną atmosferę, która jest dla nas istotnym elementem pracy

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690