Przedstawiciel handlowy
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
BOWIM S.A.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nawiązywanie relacji handlowych,
  • nastwienie na realizację celów sprzedażowych

WYMAGANIA:
  • znajomość techniki sprzedaży,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży hutniczej.

OFERUJEMY:
  • pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • pakiet dodatkowych benefitów( fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karty sportowe),

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Kielce
  • Przedstawiciel handlowy Kielce
  • Dyrektor handlowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026