Przedstawiciel Handlowy
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
LIQUIDER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • kontakt z klientami (telefoniczny oraz bezpośredni),
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,
  • budowanie marki i dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • monitorowanie rynku pod względem działań konkurencji,
  • raportowanie działań sprzedażowych,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie we współpracy z klientami detalicznymi i hurtowymi w zakresie realizacji planów sprzedaży w branży FMCG,
  • wykształcenie minimum średnie(mile widziane wyższe),
  • znajomość technik negocjacyjnych,
  • dobra znajomość komputera w ramach pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie do pracy, wysoką kulturę osobistą,
  • profesjonalizm oraz doskonała organizacja pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie: część stała (podstawa) + motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy,
  • realną możliwość rozwoju,
  • skuteczne narzędzia marketingowe,
  • samochód służbowy, również do użytkowania w celach prywatnych,
  • telefon komórkowy oraz laptop,
  • bardzo przyjazną atmosferę w pracy, w zespole młodych i ambitnych współpracowników
  • profesjonalne wsparcie w procesie wdrażania pracownika.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz list motywacyjny. Firma prowadzi przyjazną rekrutację.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Liquider Poland jest firmą produkcyjno – handlową branży związanej z e-papierosami w 100% z kapitałem polskim, posiadającą znaczącą pozycję na rynku, prężnie rozwijającą się od wielu lat.

W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy oraz rozbudową siecią kanałów dystrybucji, poszukujemy pracowników do działu handlowego, którzy tak jak My, chcą uczestniczyć w rozbudowie i ekspansji Spółki zarówno na rynku krajowym jak międzynarodowym.

Jeżeli jesteś osobą energiczną, kulturalną, odpowiedzialną, ceniącą wyjątkową atmosferę w pracy, a przy tym posiadającą doświadczenie w kontaktach z klientami, pozytywnie nastawioną na nowe wyzwania to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

  • Praca Olsztyn
  • Przedstawiciel handlowy Olsztyn
  • Dyrektor handlowy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851