Przedstawiciel Handlowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Growton Group
16. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży?

Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.

Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.

I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ✨

✅ Zadania:

- Pozyskiwanie nowych klientów B2B (małych i średnich firm)

- Sprzedaż wizytówek na innowacyjnej platformie dla rozwoju firm

- Obsługa posprzedażowa

- Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych

- Prezentowanie rozwiązania klientom

Wymagania:

- Doświadczenie sprzedażowe (mile widziana branża finansowa, telekomunikacyjna)

- Doświadczenie w pracy z klientami z sektora B2B: spotkania online oraz face2face

- Posiadanie własnej bazy małych i średnich firm

- Poszukiwanie skutecznych metod promowania produktu i sprzedawania

Oferujemy

- Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja,

- Kontrakt B2B

- Praca zdalna z możliwą pracą w terenie

- Dowolne godziny pracy

- Niezbędne narzędzia: samochód służbowy, telefon i laptop

Zapraszam do aplikacji poprzez formularz! :)

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567