Przedstawiciel handlowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
AVIA SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Nasza firma zajmuje się aplikacją płynnych i granulowanych nawozów klienta na jego pola za pomocą dronów rolniczych. Możliwa jest również analiza multispektralna stanu upraw.

Opis stanowiska

Przedstawiciel handlowy, zajmujący się sprzedażą usług wprowadzania nawozów płynnych i stałych za pomocą dronów agro, ma następujące obowiązki:

  • Konsultacje z klientami – zapewnienie pełnych i dokładnych informacji na temat możliwości i zalet wykorzystania dronów do aplikacji nawozów, w tym różnic między nawozami płynnymi i stałymi.
  • Sprzedaż i rozwój bazy klientów – aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie istniejących, rozwijanie długotrwałych relacji z przedsiębiorstwami agro oraz indywidualnymi rolnikami.
  • Demonstracja technologii – organizowanie i przeprowadzanie pokazowych lotów dronów, aby zademonstrować ich skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania.
  • Zbieranie i analiza opinii – pozyskiwanie od klientów opinii o jakości i skuteczności usług, a także propozycji dotyczących ulepszeń.
  • Udział w targach i wydarzeniach agroprzemysłowych – reprezentowanie usług firmy na branżowych imprezach w celu zwrócenia uwagi na nowe technologie w sektorze rolniczym.
  • Szkolenie i instruktaż klientów – prowadzenie treningów i warsztatów edukacyjnych dla klientów dotyczących prawidłowej obsługi dronów oraz technologii aplikacji nawozów.
  • Współpraca z wsparciem technicznym – współdziałanie z technikami w celu rozwiązywania problemów klientów związanych z eksploatacją dronów.
  • Raportowanie – prowadzenie raportów sprzedażowych, realizacji planów i analiza dynamiki rynku w celu planowania przyszłych działań firmy.

Wymagania
  • Wiedza w dziedzinie agronomii i ochrony roślin.
  • Doświadczenie na rynku nawozów.
  • Baza klientów.

Oferujemy
  • Oferujemy możliwość zarobku w zależności od liczby obsłużonych hektarów.

  • Praca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179