Przedstawiciel Handlowy
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
UNDHAIR ACADEMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z salonami fryzjerskimi
  • Utrzymywanie relacji z istniejącą grupą klientów na podległym terenie
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Raportowanie działań sprzedażowych
  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność budowania pozytywnych, długofalowych relacji z klientami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży fryzjerskiej

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość awansu na stanowisko KIEROWNIKA REGIONU
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia składającego się z podstawy, prowizji i premii bez górnego limitu (osiągalnej)
  • Szkolenia wstępne oraz podnoszące kwalifikacje, produktowe i technik sprzedaży
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy w systemie Home Office

Nie zwlekaj z decyzją i dołącz do Naszego zespołu już dzisiaj!

UND-HAIR GROUP to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej. Nieustannie bada i analizuje potrzeby rynku, a owocem tej pracy jest wprowadzenie na polski rynek w wyłącznej dystrybucji takich marek jak:

Coiffance Paris, Hair Company, Chopperhead oraz Erayba

Obecnie wprowadzamy własną markę UND-HAIR PROFESSIONAL COSMETICS.

Zaopatrujemy profesjonalne salony w produkty najwyższej jakości. Organizujemy szkolenia i pokazy z najnowszych trendów we fryzjerstwie z udziałem Mistrzów Świata i Europy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fryzjerów firma Und Hair Group otworzyła Akademie Fryzjerską, w której fryzjerzy podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności.

Zainteresowanie ofertą naszej firmy, zmusza nas do nieustającego powiększenia zespołu sprzedażowego.

Wieloletni pracownicy są dowodem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, któremu nawet w czasie pandemii udało się zwiększyć grono zatrudnionych.

Bogaty asortyment oraz liczne szkolenia dla klientów (w tym także z KFS i BUR), daje wiele możliwości szybkiego rozwoju, co gwarantuje w krótkim czasie spełnienie oczekiwań finansowych każdego naszego pracownika.

  • Praca Koszalin
  • Przedstawiciel handlowy Koszalin
  • Dyrektor handlowy Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862