Przedstawiciel handlowy
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
KAMIX OPAKOWANIA BŁAŻEJEWICZ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji handlowych z Klientami z branży opakowań z tektury falistej,
  • samodzielne planowanie pracy,
  • tworzenie kalkulacji cenowych i prezentacja ofert,
  • ocena Klientów pod kątem rzetelności płatniczej,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • obsługa posprzedażowa (wsparcie techniczne i handlowe) pozyskanych Klientów,
  • częsta praca w terenie (wyjazdy handlowe).

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów i zdolność budowania dobrych relacji z Klientami,
  • predyspozycje do sprzedaży bezpośredniej,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B,
  • prawo jazdy kat. B oraz chęć do częstych podróży służbowych,
  • samodyscyplina i nastawienie na realizację zadań sprzedażowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe,
  • wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy),
  • wynagrodzenie stałe plus motywujący system premiowy,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Nasza firma istnieje na rynku opakowań od ponad 18 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży opakowań z tektury falistej oraz folii LDPE i HDPE przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu. Naszymi odbiorcami są międzynarodowe koncerny, firmy działające na skalę ogólnokrajową, a także lokalni producenci.

Firma KAMIX OPAKOWANIA w Toruniu to uczciwy pracodawca, rzetelny partner handlowy, wielokrotny laureat tytułu Gazeli Biznesu, Diamentów Forbsa itp.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki - aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez KAMIX OPAKOWANIA Błażejewicz i Wspólnicy Sp. j. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późniejszymi zmianami)".Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kielce
  • Przedstawiciel handlowy Kielce
  • Dyrektor handlowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246