Przedstawiciel Handlowy ds.Detalu
  • Kościerzyna
Kościerzyna, Kościerzyna, Pomorskie, Polska
Kropelka
21. 9. 2024

Bripox Sp.z.o.o polski importer i dystrybutor klejów wielozadaniowych marki Poxipol, Kropelka poszukujemy osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu
Obszar działania: Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie
Twoje zadania:
- Dbanie o zachowanie najwyższego poziomu standardów ekspozycji naszych produktów
- Bieżąca i systematyczna obsługa klientów na określanym terenie działania
- Wdrażanie akcji promocyjnych na podległym regionie
- Przygotowywanie oraz wysyłanie raportów z wizyty oraz dokumentacji zdjęciowej
- Bliska współpraca z kierownikiem regionu
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- Wynagrodzenie: podstawa + premia
- Kompleksowe szkolenie wprowadzające
- Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon
Dodatkowe benefity:
- Opieka medyczna: Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla Ciebie
- Wczasy pod gruszą: Co roku oferujemy możliwość skorzystania z wczasów pod gruszą, abyś mógł/a zregenerować siły i naładować baterie.
- Karta multisport: Dajemy Ci możliwość korzystania z wielu różnorodnych form aktywności fizycznej.
Nasze wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. w obsłudze klienta, sprzedaży
- Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i długofalowych relacji
- Znajomość obsługi klienta, sprzedaży oraz zasad merchandisingowych
- Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów

  • Praca Kościerzyna
  • Przedstawiciel handlowy Kościerzyna
  • Kościerzyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748