Przedstawiciel Handlowy ds. Usług Weterynaryjnych
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy, Niemcy
Sedulus Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Obowiązki

  • Wprowadzanie usług laboratoryjnych na rynek niemiecki.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klinikami weterynaryjnymi.
  • Budowanie sieci użytkowników naszych usług oraz doradztwo.
  • Wzmacnianie pozycji firmy na przydzielonym obszarze.
  • Realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych.
  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych.
  • Regularne raportowanie działań w systemie CRM.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane biologiczne, weterynaryjne lub doświadczenie w sprzedaży usług weterynaryjnych.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie).
  • Znajomość języka angielskiego lub polskiego na poziomie min. B1.
  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (Teams, Excel).
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Gotowość do pracy w terenie (wschodnie Niemcy).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i relacyjne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przejrzysty system pracy,
  • Nowoczesne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy.
  • Samochód służbowy z możliwością prywatnego użytkowania.
  • Partnerskie podejście do pracowników i możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej firmie.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Przedstawiciel handlowy Niemcy

  • 110 929
    20 567