Przedstawiciel Handlowy ds. termomodernizacji, pomp ciepła i fotowoltaiki
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
BBP INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów za pomocą dostępnych narzędzi i prezentacji przeprowadzanych u klienta indywidualnego i biznesowego
  • Obsługa klienta indywidualnego lub biznesowego w zakresie doradztwa technicznego oraz sprzedaży rozwiązań
  • Praca w terenie z klientami
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Bieżące raportowanie

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży OZE
  • Gotowość do pracy zadaniowej (nienormowany czas pracy)
  • Proaktywna postawa sprzedażowa samodzielność i konsekwencja w działaniu znajomość tematyki związanej z szeroko pojętą termomodernizacją tj. fotowoltaiką, pompami ciepła, klimatyzacją, magazynami energii (ogólnie OZE)
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień finansowego wsparcia w ramach programów: Czyste Powietrze, Mój prąd, Moje ciepło, Ulga termomodernizacyjna
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o pracę)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stawiającej na ciągły rozwój
  • Konkurencyjne zarobki (uzależnione od wyników pracy)
  • Laptop oraz telefon służbowy
  • Ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, pakiet MultiSport
  • Spotkania integracyjne
  • Miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Spółka BBP INŻYNIERIA SP. Z O.O. jest firmą prężnie rozwijającą się w branży energetycznej, telekomunikacyjnej i OZE. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, budowy i modernizacji linii elektroenergetycznych oraz stacji WN i SN.

Bierzemy udział w największych inwestycjach energetycznych na terenie całego kraju.

Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że:1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BBP Inżynieria Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wojciechowskiej 42B, 20-704 Lublin, tel. +48 782 751 3442.Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w procesie rekrutacji.Podstawą prawną przetwarzania jest:- art. 6 ust. 1 lit. c RODO, tj. przepisy prawa pracy w odniesieniu do: imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnia. Podanie danych jest wymogiem ustawowym.- art. 6 ust. 1 lit. a RODO – zgoda Kandydata w odniesieniu do wszystkich innych danych podanych przez niego dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych (np. wizerunek, informacje dotyczące życia prywatnego), która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie tych danych osobowych nie jest wymogiem ustawowym.3.Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa.4.Dane osobowe Kandydatów będą przetwarzane przez okres jednego roku od dnia zakończenia rekrutacji.5.W związku z przetwarzaniem danych osobowych Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, aktualizowania, sprostowania lub usunięcia, o ile nie narusza to przepisów powszechnie obowiązującego prawa. W zakresie, w jakim przewiduje to RODO przysługuje Pani/Panu także prawo do: ograniczenia przetwarzania danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych oraz uzyskania kopii danych podlegających przetwarzaniu.6.Przetwarzanie danych Współpracowników odbywa się w sposób częściowo zautomatyzowany (w ramach systemów teleinformatycznych); dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji lub profilowaniu.7.W razie wątpliwości lub woli skorzystania z powyżej wskazanych uprawnień mogą Państwo kontaktować się z Administratorem drogą korespondencyjną lub pod adresem poczty elektronicznej: a.budzynski@bbpinzynieria.pl8.Kandydatom przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy prawa.

  • Praca Lublin
  • Przedstawiciel handlowy Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Dyrektor handlowy Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523