Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Tradycyjnej
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
MORAJ SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój istniejącej bazy klientów, na powierzonym terenie
  • Aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych
  • Realizacja celów wartościowych i jakościowych
  • Współtworzenie zespołu sprzedażowego
  • Prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Raportowanie i analiza sprzedaży
  • Aktywny wkład w budowaniu marki MORAJ
  • Dbanie o dostępność i widoczność oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • Pasja i zaangażowanie w procesie sprzedaży
  • Entuzjazm i łatwość w komunikowaniu się ze Światem
  • Rzetelność i samodzielność
  • Ambicja i orientacja na wynik
  • Ponadprzeciętne umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o systemy premiowe promujące wzrosty
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku (samochód służbowy, telefon, tablet)
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną – zdrowie jest przecież najważniejsze
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych – bądź aktywny/-a razem z nami
  • Zniżki na produkty firmowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Obecnie poszukujemy zaangażowanej i dynamicznej osoby, która będzie rozwijała pozycję firmy na stanowisku:

Jeżeli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Oferta dotyczy terenu powiatów: koszaliński, białogardzki, kołobrzeski, świdwiński, gryficki, łobeski, stargardzki, kamieński, goleniowski, policki, gryfiński, pyrzycki i myśliborski

Jesteśmy polską firmą, która z pasją tworzy odzież i bieliznę dla całej rodziny! Dzięki zaufaniu i wsparciu klientów, na rynku działamy już prawie 30 lat! Naszą siłą jest praca zespołowa, wzajemne zaufanie, szacunek i nastawienie na rozwiązania.

Pracujemy w organizacji, która ciągle się rozwija, dlatego, jeżeli szukasz okazji do nauki, nowych wyzwań oraz chciałabyś/chciałbyś mieć realny wpływ na tempo i dynamikę rozwoju NASZEGO MORAJ, zapraszamy Cię do Zespołu!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MORAJ SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: ŻORSKA 262, 44-251 Rybnik (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@moraj.pl.

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Przedstawiciel handlowy Koszalin
  • Dyrektor handlowy Koszalin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Koszalin
  • Specjalista ds. PR Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509