Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Terminali POS
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
KAR-TEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi
  • przygotowywanie ofert dla klientów, negocjacje warunków współpracy
  • realizacja celów sprzedażowych
  • analiza rynku oraz działań konkurencji
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela
  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • umiejętność planowania czasu pracy, oraz samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie w realizacji zadań
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doświadczenie w pozyskiwaniu akceptantów kart płatniczych lub w sprzedaży w branży FMCG

To oferujemy

  • umowę o pracę lub współpracę w modelu B2B
  • wynagrodzenie stałe oraz system premiowy adekwatny do osiągniętych wyników
  • pakiet opieki medycznej dla zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę,
  • ubezpieczenie indywidualne w ramach pakietu grupowego dla pracowników
  • narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Chcesz pracować na znanym Ci terenie?

Chcesz decydować o optymalnym wykorzystaniu Twojego czasu?

Chcesz być w grupie dynamicznych osób?

Poszukujemy osób takich jak Ty!

Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.; dalej „RODO”) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – KAR-TEL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Gliwicach (dalej: „KAR-TEL”) moich danych osobowych – co do których wymagana jest zgoda, w tym wyraźna, zgodnie z przepisami prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a. lub art. 9 ust. 2 lit. a. RODO, które dobrowolnie podałem/podałam – zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym (w tym CV) w celu przeprowadzenia przez KAR-TEL procedury rekrutacyjnej.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole Lubelskie
  • Dyrektor handlowy Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509