Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży sprzętu dla drobiu
  • Poznań, wielkopolskie
Poznań
Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.
27. 8. 2024

Dla naszego klienta - światowego lidera wśród producentów systemów karmienia oraz wyposażenia budynków inwentarskich - poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Polska

Rynek hodowli drobiu w Polsce dynamicznie się rozwija, a nasz klient wychodzi naprzeciw potrzebom lokalnych przedsiębiorców, poszerzając swoją ofertę o produkty, które pomogą im dostosować się do coraz bardziej wyśrubowanych norm Unii Europejskiej. Firma działa na rynku jako jeden z pionierów, sięgając po zasoby i technologie, które są unikatowe w skali rynku.

Nowo zatrudniony Handlowiec będzie odpowiadał za region południowo-zachodni LUB południowo-zachodni. Podział terytoriów jest szczegółowo omawiany z rekruterem, ponieważ mapa nie idzie równo po granicach województw.

Zakres obowiązków:

Na początek otrzymasz pulę klientów, co umożliwi Ci skoncentrowanie się na efektywnej obsłudze i rozwoju współpracy.

Budowanie i rozwijanie relacji z klientami – firma korzysta z bazy CRM, a Ty będziesz wspierany przez dedykowany program, który automatyzuje i usprawnia proces przygotowywania ofert.

Pozyskiwanie nowych klientów – będziesz miał swój własny support :) za proces przygotowywania umowy odpowiedzialny będzie Koorynador Sprzedaży, a do tego możesz liczyć na zespołu obsługi posprzedażowej.

Doradztwo wobec klienta- specjalistyczne kwestie będziesz wyjaśnianiał z technicznym zespołem niemieckim, który mieście się w macierzystej spółce. Stąd potrzeba Twojej znajomości języka obcego ;)

Analiza rynku i realizacja budżetu sprzedaży – zadbasz o osiąganie założonych celów.

Wsparcie Dyrektora Zarządzającego w kluczowych momentach – możesz liczyć na pomoc, zwłaszcza przy biznes case studies, a także wspólne wyjazdy do klientów, co pozwoli na skuteczne dopinanie transakcji.

Czego oczekuje nasz klient:

Wykształcenie techniczne, biologiczne lub doświadczenie w branży drobiarskiej, rolniczej lub związanej ze sprzętem rolniczym - tak, aby podstawowe zagadnienia techniczne nie stanowiły dla Ciebie wyzwania.

Dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie – prawo jazdy kat. B jest niezbędne.

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego – do kontaktów z klientami i działem technicznym.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Na czas wdrożenia firma zapewnia stałą premię, która po przejściu w teren będzie zastąpiona premią uzależnioną od wyników sprzedaży.

Premie związane z realizacją sprzedaży oraz bonus świąteczny.

Pakiet szkoleń zawodowych oraz narzędzia pracy: telefon, notebook i samochód służbowy (Skoda Octavia).

System benefitów: opieka medyczna, karta Multisport i dofinansowanie do nauki języka.

Pracę w terenie po kilku tygodniach wdrożenia w biurze – firma zapewnia zakwaterowanie na ten czas.

Masz pytania? Skontaktuj się z Twoim rekruterem:

Kaja Antczak

✉ kaja.antczak@forgefrost.pl

☎791 056 111

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584