Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży energii
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
GETPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmował?

• Aktywnym pozyskiwaniem nowych Klientów przez co rozumiemy budowę własnej bazy leadów przy

współudziale naszego Contact Center.

• Prowadzeniem prezentacji dla potencjalnych Klientów na różnego rodzaju wydarzeniach.

Jak przebiega wdrożenie handlowca do firmy?

• Onboarding trwa ok. 3 tygodnie. Najpierw odbędziesz 2 dniowe szkolenie produktowo-sprzedażowe, a następnie szkolenia indywidualne. Ostatnie 3 dni to praca w terenie na żywym organizmie razem z

doświadczonym przedstawicielem handlowym.

• Po zakończeniu procesu wdrożenia stajesz się w pełni samodzielnym pracownikiem. W trakcie pracy

masz stałe wsparcie doświadczonego Lidera. W początkowym etapie pracujesz

również nad budową własnej bazy leadów. Pomaga Ci w tym nasze Contact Center, które dostarcza

leady

Jak zbudowany jest dział handlowy i jak się w nim pracuje?

• Dział handlowy posiada Liderow. Liderzy odpowiedzialni są za wynik całej grupy.

• Bardzo dbamy o atmosferę w zespole handlowym, dzięki licznym konkursom sprzedażowym,

szkoleniom oraz warsztatom.

Jak zorganizowany jest proces sprzedaży?

W pierwszym kroku po otrzymaniu leada z Call Center Handlowiec ustala samodzielnie termin spotkania oraz szacuje kaloryczność Klienta. Staramy się wszystko czego Klient wymaga dostarczać na pierwszym spotkaniu, tak aby podpisanie umowy z Klientem mogło się odbyć jak najszybciej.

WYMAGANIA:

Kogo dokładnie szukamy?

• Zależy nam na osobie, która posiada ok. 1 roczne doświadczenie sprzedażowe. Mile widziane

doświadczenie z branży PV, ale również mocno cenimy doświadczenie z innych branż.

• Naszą sprzedaż cechuje podejście merytoryczne oraz jakościowe dlatego poszukujemy osób dobrze

znających techniki sprzedaży z praktyczną umiejętnością skutecznego domykania sprzedaży

(podpisywanie umów z Klientami).

• Handlowiec to osoba samodzielna działająca w terenie (wymagane prawo jazdy kat. B), która jest

nastawiona na osiąganie celów sprzedażowych.

OFERUJEMY:

System wynagrodzeń składa się z:

  • przejrzystość i pewność rozliczeń – pracujemy w wysokim modelu prowizyjnym, który zapewnia Ci stabilność finansową

  • Prowizji – uzależnionej od osiąganych celów sprzedażowych w okresach miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych.

  • potencjał rozwoju – Get power to nie tylko sprzedaż energii elektrycznej, to dużo pobocznych produktów, które pozwolą Ci zwiększać Twoje zarobki i ciągle się rozwijać

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584