Przedstawiciel handlowy ds. OZE / HVAC
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
EKOINSTAL SD BIAŁYSTOK
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do nas jako Przedstawiciel handlowy ds. OZE / HVAC

Twój zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych klientów: Budowanie relacji i rozszerzanie bazy klientów

Sprzedaż produktów: pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne, termomodernizacja budynków, smart home, kotły na pellet, drewno i gaz, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe, magazyny energii, turbiny wiatrowe, instalacje solar tracker, klimatyzacja

Doradztwo w zakresie programu Czyste Powietrze

Negocjacje handlowe: Profesjonalne prowadzenie rozmów i zamykanie sprzedaży

Doradztwo techniczne: Wsparcie klientów w wyborze najlepszych rozwiązań

Przygotowywanie ofert handlowych: Tworzenie atrakcyjnych i konkurencyjnych propozycji

Przygotowywanie raportów: Monitorowanie i analiza wyników sprzedaży

Profesjonalne doradztwo: Stałe wsparcie dla klientów w zakresie oferowanych produktów

Nasze wymagania:

Doświadczenie w branży OZE lub HVAC: Minimum rok

Prawo jazdy kat. B: Niezbędne do pracy

Znajomość pakietu Office: Word, Excel – podstawowe narzędzia pracy

Zdolności negocjacyjne: Umiejętność zamykania sprzedaży

Wysoka kultura osobista: Profesjonalizm i odpowiedzialność

Doświadczenie techniczne lub handlowe

Co oferujemy:

Zatrudnienie na kontrakt B2B lub UoP: Stabilne warunki współpracy

Konkurencyjne ceny bazowe i wysokie prowizje w 100% wypłacane Przedstawicielowi

Narzędzia pracy: Służbowy samochód, telefon, laptop, materiały marketingowe

Szkolenia: Regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje

Rozwój zawodowy: Perspektywa awansu i doskonalenia umiejętności

Stabilność: Praca w firmie z ponad 12-letnim doświadczeniem i własnym serwisem

Wsparcie: Wzajemna pomoc i dzielenie się wiedzą w zespole

Benefity:

⏰Elastyczny czas pracy: Dopasowanie godzin pracy do Twoich potrzeb

Służbowy samochód: Do użytku prywatnego

O firmie:

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które na rynku OZE jest od ponad 12 lat podczas, których zrealizowaliśmy w sumie ponad 20 000 instalacji. Główne kierunki naszej działalności to sprzedaż wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, systemów grzewczych, kotłów pelletowych, turbiny wiatrowe, smart home oraz wentylacji z rekuperacją, lecz zajmujemy się również wykonywaniem termomodernizacji budynków czy też instalacji sanitarnych, elektrycznych i solarnych.

W ofercie mamy produkty wysokiej jakości, współpracujemy z międzynarodowymi markami, takimi jak NIBE, Stiebel Eltron, CTC, Wanas, Awenta, Huawei, Hoymiles oraz Solar Edge. Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Zlecenia realizujemy od początku do końca w pełni profesjonalnie i nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie, ponieważ na wstępie udzielamy rozbudowanego instruktażu odnośnie eksploatacji danej instalacji, służymy również pomocą drogą telefoniczną. Bardzo zależy nam na dobrych, przyjacielskich stosunkach z klientami, aby wspominali nas jak najlepiej.

  • Praca Białystok
  • Przedstawiciel handlowy Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584