Przedstawiciel Handlowy ds. OZE
  • Głowno
Głowno, Głowno, łódzkie, Polska
Off Grid Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Firma Off Grid, lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, poszukuje energicznej i ambitnej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. OZE. Dołącz do nas i pomóż w kształtowaniu przyszłości energetyki!

Obowiązki

  • Inicjowanie i rozwijanie relacji z potencjalnymi klientami oraz identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych w sektorze odnawialnych źródeł energii.
  • Prezentowanie oferty firmy oraz doradztwo w zakresie najnowszych rozwiązań OZE, takich jak panele słoneczne, systemy magazynowania energii i inne innowacyjne technologie.
  • Opracowywanie i negocjowanie ofert handlowych, dostosowanych do potrzeb klientów.
  • Analiza trendów rynkowych i działań konkurencji w celu optymalizacji strategii sprzedaży.
  • Współpraca z zespołem w zakresie realizacji celów i strategii sprzedażowych.

Wymagania

  • Otwartość na naukę i gotowość do przyswajania wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii oraz technologii sprzedaży.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, oraz zdolność do efektywnej pracy z klientami.
  • Motywacja do osiągania wyników oraz samodzielność w planowaniu i realizacji działań sprzedażowych.
  • Prawo jazdy kat. B oraz dostępność do podróży służbowych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B, w zależności od preferencji.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnego systemu prowizyjnego.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży OZE poprzez szkolenia i warsztaty.
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, karta paliwowa oraz inne niezbędne narzędzia.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu ekspertów.

  • Proces rekrutacji: Po przesłaniu aplikacji, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będziemy omawiać Twoje doświadczenie oraz dopasowanie do naszej firmy.
  • Kultura firmy: W Off Grid wierzymy w wartość innowacji i zrównoważonego rozwoju. Promujemy otwartą komunikację, współpracę i rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy dążą do pozytywnego wpływu na środowisko i rozwijają nowoczesne technologie OZE.
  • Wsparcie na start: Nowi pracownicy otrzymują kompleksowe wprowadzenie oraz wsparcie mentora w początkowym okresie zatrudnienia, aby szybko poczuć się częścią zespołu i efektywnie rozpocząć pracę.

  • Praca Głowno
  • Przedstawiciel handlowy Głowno
  • Głowno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192