Przedstawiciel handlowy ds. OZE
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
BEGOLDEN
22. 3. 2024

Jeśli jesteś sprzedawcą, chcesz naprawdę dobrze zarabiać i rozwinąć się na wielu poziomach, to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Kim jesteśmy?

BeGolden to działająca w całym kraju firma obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych w sektorze OZE.

Sprzedajemy i montujemy pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne, budujemy magazyny i farmy energii.

Dlaczego my?

➡Mamy świetnie wyglądające produkty najlepszych marek, które będzie Ci łatwo sprzedawać.

➡Sami montujemy nasze instalacje i mamy pełną kontrolę nad terminowością i jakością ich pracy - Twoi klienci będą zadowoleni.

➡Poruszamy się na poziomie dobrych, rynkowych cen, dzieląc się z Tobą konkretnymi pieniędzmi - możesz dobrze zarabiać.

➡Szkolimy się z najlepszymi specjalistami w kraju, co umożliwi Ci wielowymiarowy rozwój intelektualny, emocjonalny i kompetencyjny.

➡Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem działającym od lat w całym kraju, zatrudniającym kilkadziesiąt osób, więc przychodzisz do stabilnej organizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów z naszego portfolio
  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie analizy potrzeb i sporządzania ofert
  • Sukcesywne poszerzenie bazy klientów
  • Sprzedażowy i posprzedażowy kontakt z klientami
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Nauka na szkoleniach

Nasze wymagania

  • Proaktywna postawa
  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • Umiejętność planowania i organizacji dnia pracy
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • Atrakcyjne prowizje od sprzedaży
  • Wysoką jakość produktów oraz usług
  • Własną markę pomp ciepła z dużą dostępnością
  • Programy motywacyjne (paliwo, samochód)
  • Różne formy zatrudnienia
  • Szkolenia prowadzone przez najlepszych specjalistów w kraju
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Szybkie terminy realizacji
  • Pełny pakiet szkoleń wdrożeniowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714