Przedstawiciel handlowy ds. OZE
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Off Grid Sp. z o.o.
15. 8. 2024

Firma Off Grid poszukuje Przedstawiciela Handlowego w branży OZE, który będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację strategii sprzedaży naszych produktów oraz usług.Główne zadania na tym stanowisku obejmują aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji biznesowych, a także doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań energetycznych. Idealny kandydat będzie pełnił kluczową rolę w promocji i sprzedaży innowacyjnych technologii OZE, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju naszej firmy i klientów.

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie sieci sprzedaży produktów i usług w sektorze OZE.
  • Prezentowanie i promowanie oferty firmy, dostosowywanie rozwiązań do potrzeb klientów.
  • Negocjowanie warunków handlowych, przygotowywanie ofert i umów.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.
  • Monitorowanie rynku, analizowanie trendów oraz identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych.
  • Doradztwo w zakresie PV, PC i Termomodernizacji

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolności komunikacyjne
  • Kreatywność
  • Punktualność
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Auto służbowe
  • Karta paliwowa

  • Proces rekrutacji: Po przesłaniu aplikacji, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będziemy omawiać Twoje doświadczenie oraz dopasowanie do naszej firmy.
  • Kultura firmy: W Off Grid wierzymy w wartość innowacji i zrównoważonego rozwoju. Promujemy otwartą komunikację, współpracę i rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy dążą do pozytywnego wpływu na środowisko i rozwijają nowoczesne technologie OZE.
  • Wsparcie na start: Nowi pracownicy otrzymują kompleksowe wprowadzenie oraz wsparcie mentora w początkowym okresie zatrudnienia, aby szybko poczuć się częścią zespołu i efektywnie rozpocząć pracę.

  • Praca Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567