Przedstawiciel handlowy ds. OZE
  • Toruń
Toruń, Toruń, Województwo kujawsko-pomorskie, Polska
Ecolinker
16. 9. 2024

Masz doświadczenie w sprzedaży i pasję do osiągania najlepszych wyników? Dołącz do zespołu Ecolinker, lidera na rynku OZE! Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość szybkiego rozwoju.

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż wysokiej klasy produktów z obszaru OZE
  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • Praca na otrzymanych leadach
  • Bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem
  • Koordynowanie procesu sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Jesteś ambitny i samodzielny
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w sprzedaży
  • Lubisz zdrową rywalizację i dążenie do najlepszych wyników
  • Twoim celem jest osiąganie wysokich zarobków
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:

  • Najwyższe prowizje na rynku
  • Wysokiej jakości leady na wyłączność zapewniające stały dopływ nowych klientów
  • Wdrożenie oraz profesjonalne szkolenia produktowe, techniczne i sprzedażowe
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zagraniczne wyjazdy integracyjne
  • Samochód służbowy + kartę paliwową
  • Współpracę z najlepszymi producentami OZE

O nas

Ecolinker to firma z doświadczeniem na rynku odnawialnych źródeł energii. Jako specjaliści w branży, dostarczamy innowacyjne i sprawdzone rozwiązania energetyczne dla domów, przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych.

Dzięki kompleksowej obsłudze klienta, zapewniamy nie tylko dostawę najwyższej jakości produktów, ale również profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie – od wyboru odpowiednich technologii po opiekę posprzedażową.

Budujemy silne i trwałe relacje z czołowymi producentami oraz innymi firmami w sektorze OZE, co umożliwia nam oferowanie produktów i usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

  • Praca Toruń
  • Przedstawiciel handlowy Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567