Przedstawiciel Handlowy ds. Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, łódzkie, Polska
Off Grid Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Jako Przedstawiciel Handlowy ds. OZE będziesz naszym frontmanem w promowaniu nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań energetycznych. Twoja misja? Znajdowanie nowych klientów, nawiązywanie z nimi relacji i przekonywanie ich do tego, że przyszłość należy do odnawialnych źródeł energii. Będziesz doradzać, negocjować i sprzedawać najnowsze technologie, takie jak panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła, pomagając klientom zaoszczędzić na rachunkach i zadbać o planetę.

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.
  • Prezentowanie oferty firmy, doradztwo techniczne oraz przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów.
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz przygotowywanie ofert sprzedażowych.
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników do przełożonych.
  • Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji.
  • Współpraca z innymi działami firmy, w tym z działem technicznym i marketingowym.

Wymagania

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Samodzielność, inicjatywa oraz orientacja na wyniki.
  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.
  • Umiejętność nawiązywania relacji i budowania zaufania, z energią i entuzjazmem w kontakcie z klientami.
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i ekologią, a także chęć zdobywania wiedzy o rynku OZE.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży.
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, karta paliwowa.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na nowoczesne technologie i ekologię.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

  • Proces rekrutacji: Po przesłaniu aplikacji, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będziemy omawiać Twoje doświadczenie oraz dopasowanie do naszej firmy.
  • Kultura firmy: W Off Grid wierzymy w wartość innowacji i zrównoważonego rozwoju. Promujemy otwartą komunikację, współpracę i rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy dążą do pozytywnego wpływu na środowisko i rozwijają nowoczesne technologie OZE.
  • Wsparcie na start: Nowi pracownicy otrzymują kompleksowe wprowadzenie oraz wsparcie mentora w początkowym okresie zatrudnienia, aby szybko poczuć się częścią zespołu i efektywnie rozpocząć pracę.

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Przedstawiciel handlowy Piotrków Trybunalski
  • Dyrektor handlowy Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. ofertowania Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zarządzania Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Eksportu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. transportu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. HR Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. turystyki Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. finansów Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544