Przedstawiciel handlowy ds. ochrony fizycznej
  • Szczytno
Szczytno, Szczytno, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Solid Security Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Miejsce pracy: Szczytno

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług związanych z branżą ochrony fizycznej (Szczytno i okolice)
  • Budowanie swojej bazy klientów
  • Praca w terenie i stacjonarna
  • Stały kontakt z Klientem
  • Identyfikacja potrzeb Klienta
  • Posprzedażowa obsługa Klienta
  • Współpraca z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje za zrealizowaną sprzedaż
  • Zwrot kosztów za paliwo / samochód służbowy
  • Szkolenie i wdrożenie w cały proces handlowy od pozyskania klienta
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość awansu w strukturach sprzedażowych
  • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Szczytno
  • Przedstawiciel handlowy Szczytno
  • Przedstawiciel handlowy Szczytna
  • Szczytno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064