Przedstawiciel Handlowy ds. Obsługi Kanału Nowoczesnego - Grupa Żywiec
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Greater Poland Voivodeship, Polska
Target PRO
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 21 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, Danone, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Upfield, Ekaterra, CK Complex i mBank.

Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla Grupy Żywiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Obsługi Rynku Nowoczesnego

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z liderem branży piwnej - Grupą Żywiec
  • obsługa klientów z rynku nowoczesnego (np. Auchan, Carrefour, Stokrotka, Eurocash, Makro, Kaufland itp.) na podległym terenie
  • egzekucja ustaleń centralnych
  • zapewnienie dostępności produktów Grupy Żywiec oraz wprowadzenie nowości
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych
  • delegowanie zadań Merchandiserom na największych halach
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • dobra znajomość obsługiwanego terenu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

To oferujemy

  • sprzedaż markowych produktów Grupy Żywiec
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, iPad)
  • komfortowy samochód służbowy
  • dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed
  • dofinansowanie karnetu sportowego
  • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży

  • Praca Kalisz
  • Przedstawiciel handlowy Kalisz
  • Przedstawiciel handlowy Kalisz Pomorski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kalisz
  • Obsługa hotelowa Kalisz
  • Obsługa gastronomii Kalisz
  • Dyrektor handlowy Kalisz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kalisz
  • Specjalista ds. Zakupów Kalisz
  • Specjalista ds. marketingu Kalisz
  • Specjalista ds. ofertowania Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851