Przedstawiciel Handlowy ds. monitoringu mobilnego GPS
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Juwentus Serwis sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Ochrona Juwentus

Jesteśmy jedną z wiodących agencji ochrony na rynku. Działamy już ponad 30 lat, a swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Juwentus jako firma zatrudniająca kilka tysięcy osób jest idealnym miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności i budować karierę zawodową. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju, przy zachowaniu niezależności i samodzielności. W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. monitoringu mobilnego GPS.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami firmy
  • przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku handlowym w sektorze B2B (mile widziana branża IT lub pokrewna motoryzacji lub transportowi)
  • znajomość systemów monitoringu pojazdów i aplikacji CFM będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w samodzielnym aktywnym poszukiwaniu klientów (mile widziana własna baza Klientów)
  • umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • umiejętności współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość bezpośredniego wpływu na kształt systemu monitoringu pojazdów i zarządzania flotą
  • atrakcyjny system wynagrodzenia - podstawa + system prowizyjny zależny od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód lub dodatek na paliwo, laptop, telefon, Internet
  • szkolenia produktowe
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696