Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Lesaffre Polska S.A.
25. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i rozwój klientów hurtowych i sieciowych
  • aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy
  • realizacja planów sprzedażowych i efektywne zarządzanie budżetem
  • analiza rynku hurtowego i detalicznego
  • budowanie długofalowych relacji z klientami i dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • wiedza i doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG i HORECA
  • zdolności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • znajomość rynku detalicznego w podległym obszarze
  • umiejętność budowania długofalowych kontaktów z klientami
  • silna motywacja do pracy, dynamizm i inicjatywa w działaniu,
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w terenie, prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

To oferujemy

  • motywacyjne wynagrodzenie oraz system premiowy oparty o wyniki pracy
  • bogaty pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów, kolonii oraz przedszkola, kartę Multisport, bezpłatną naukę j. angielskiego oraz wiele innych
  • pracę pełną wyzwań wśród ekspertów chętnych do dzielenia się wiedzą, przyjazną atmosferę i wsparcie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę - praca w systemie zadaniowym, elastyczny czas pracy
  • samochód służbowy, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Przedstawiciel handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064