Przedstawiciel Handlowy ds. Horeca - Danone
  • Sopot
Sopot, Sopot, Pomeranian Voivodeship, Polska
Target PRO
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 21 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, Danone, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Upfield, Ekaterra, CK Complex i mBank.

Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

Aktualnie dla naszego klienta Grupy Danone poszukujemy:

Przedstawiciel Handlowy ds. HoReCa

Twój zakres obowiązków:

  • praca w firmie Danone ze znanymi produktami: Żywiec Zdrój, Alpro, Evian
  • samodzielne i aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów z kanału AFH / HoReCa – hotele, restauracje, kawiarnie, fitness
  • bieżąca współpraca z dystrybutorami oraz z nowymi i obecnymi klientami na podległym terenie
  • promowanie i sprzedaż produktów dedykowanych do kanału Horeca
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • zapewnienie odpowiedniej wizualizacji produktów w punktach sprzedaży
  • prowadzenie dokumentacji pracy
  • analiza rynku i konkurencji
  • praca mobilna na podległym terenie

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w kanale Horeca
  • znajomość rynku i klientów
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętności nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich
  • odpowiedzialność, rzetelność i konsekwencja w działaniu
  • kreatywność
  • dyspozycyjność
  • czynnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z firmą Danone
  • Pracę z markowymi produktami Żywiec Zdrój, Alpro, Evian
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: wysoka podstawa wynagrodzenia vs premia
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon)
  • Komfortowy samochód służbowy
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
  • Pracę w zespole nastawionym na wsparcie i współpracę

  • Praca Sopot
  • Przedstawiciel handlowy Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696