Przedstawiciel handlowy ds. HoReCa
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Selgros PL Sp. z o.o.
29. 5. 2024

683

Obowiązki

  • pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych,
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w stosunku do jej klientów i kooperantów,
  • prezentacja oferty firmy zgodna ze standardami firmy,
  • realizacja planów sprzedaży krótko i długo terminowych,
  • profesjonalna obsługa klientów, mająca cechy partnerstwa biznesowego.

Wymagania

  • posiadających doświadczenie w sprzedaży artykułów FMCG,
  • posiadających umiejętności negocjacyjne i analityczne,
  • potrafiących bardzo dobrze organizować swoją pracę,
  • posiadających umiejętność korzystania z komputera – pakiet MS Office (MS Excel),
  • posiadających aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowych do jej wyrobienia,
  • zaangażowanych i zmotywowanych do osiągania jak najwyższych standardów w pracy,
  • dyspozycyjnych i posiadających prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • #Poszukujemy Osób:

Źródło: Selgros/Praca

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678