PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. HORECA
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych Klientów rynku HoReCa i budowanie trwałych relacji z Klientami. Sprzedaż asortymentu spożywczego będącego w ofercie firmy w powierzonym regionie działania - gł. wschodnia część woj. mazowieckiego.Realizowanie celów sprzedażowych, marżowych i jakościowych w kanale HoReCa.Analiza potrzeb Klienta, doradztwo i wsparcie Klientów w wyborze z oferowanego asortymentu produktów.Negocjowanie i realizacja kontraktów handlowych.Monitorowanie rynku i analiza konkurencji z branży spożywczej obsługującej rynek HoReCa.Bieżąca analiza danych sprzedażowych i raportowanie wyników pracy w ścisłej współpracy z Dyrektorem ds. HoReCa.Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon.Długość okresu próbnego ustalona zostanie indywidualnie w trakcie rozmowy wstępnej z kandydatem.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie do ustalenia indywidualnego (po okresie próbnym możliwość negocjacji wynagrodzenia w ramach dalszej współpracy)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.10.2024

Data zakończenia: 13.01.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: znajomość rynku i branży spożywczej i/lub znajomości specyfiki rynku HoReCa. Wysoki poziom orientacji na wyniki pracy i znajomość technik sprzedaży. Umiejętność negocjacji, skutecznego argumentowania i pozyskiwania Klientów. Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów. Samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy. Dyspozycyjność i terminowość.

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Kolejowa 3B, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

  • Praca Siedlce
  • Przedstawiciel handlowy Siedlce
  • Dyrektor handlowy Siedlce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Siedlce
  • Specjalista ds. PR Siedlce
  • Specjalista ds. ofertowania Siedlce
  • Specjalista ds. Zarządzania Siedlce
  • Specjalista ds. Eksportu Siedlce
  • Specjalista ds. transportu Siedlce
  • Specjalista ds. HR Siedlce
  • Specjalista ds. turystyki Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251