Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii
  • Lublin
Lublin, Lublin, Województwo lubelskie, Polska
IGLOTEX
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania na stanowisku:

-       Realizacja celów i planów sprzedażowych (obszar: biłgorajskim, zamojskim, hrubieszowskim, chełmski, krasnostawskim)

-       budowanie nowych relacji biznesowych poprzez pozysk klientów na obsługiwanym obszarze,

-       aktywna sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych zamówień w sektorze HoReCa,

-       fachowa obsługa i doradztwo dla partnerów biznesowych,

-       rozwijanie portfolio klientów z danego obszaru,

-       korzystanie z narzędzi Trade Marketingowych,

-       monitorowanie realizacji zamówień i terminowego spływu należności.

Zapraszamy, jeśli:

-       posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

-       cechujesz się dużą determinacją w realizacji celów sprzedażowych,

-       jesteś osobą samodzielną i zorientowaną na wyniki,

-       znasz rynek gastronomiczny w powiatach; biłgorajskim, zamojskim, hrubieszowskim, chełmski, krasnostawskim,

-       posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy/a do ich wykonania,

-       masz doświadczenie zawodowe w pracy terenowego przedstawiciela handlowego,

-       masz umiejętność zastosowania technik sprzedaży i negocjacji.

Możemy Ci zaoferować:

-       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę ,

-       premie miesięczne i kwartalne (wysokość zależna od realizacji celów sprzedażowych),

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet),
  • samochód do użytku prywatnego z kartą paliwową floty,
  • wsparcie ze strony zespołu przedstawicieli handlowych, oraz pracowników działów współpracujących,

-       możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej za 1 zł,

-       możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Emerytalnych,

-       dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,

-       możliwość skorzystania z ZFŚS, a w tym:

ü dofinansowanie do wypoczynku,

ü kartę Multisport i system kafeteryjny My Benefit,

ü dofinasowanie świąteczne,

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Lublin
  • Obsługa gastronomii Lublin
  • Przedstawiciel handlowy Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567