Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu - KraftHeinz (Pudliszki)
  • Grójec
Grójec, Grójec, Masovian Voivodeship, Polska
Target PRO
11. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 21 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, Danone, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Upfield, Ekaterra, CK Complex i mBank.

Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy KraftHeinz (Pudliszki) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów na podległym terenie (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)
  • sprzedaż na bazie presellingu
  • zapewnienie dostępności produktów Heinz, Pudliszki oraz wprowadzenie nowości
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w charakterze Przedstawiciela Handlowego/Vansellera dystrybutora lub producenta, Przedstawiciela Handlowego branży B2B, Koordynatora Merchandisingu, Merchandisera Mobilnego, Promotora, Specjalisty ds. Obsługi Klienta)
  • znajomość rynku tradycyjnego w branży FMCG lub chęci rozwoju w tym obszarze
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • nastawienie na realizację celu
  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

To oferujemy

  • sprzedaż markowych produktów – Heinz, Pudliszki
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon)
  • komfortowy samochód służbowy
  • pakiet medyczny Luxmed
  • dofinansowanie karnetu sportowego
  • możliwość skorzystania z bezpłatnej nauki języka angielskiego
  • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży

  • Praca Grójec
  • Przedstawiciel handlowy Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080